השכרת ציוד לבריתות

מאז ומעולם, מארגני בריתות לבנותיהם היו זקוקים לציוד בייבוא חיצוני. החל מבימה קטנה ניידת, בממדים של העריסה, בה מוצגת התינוקת לעיני כל, ועד ציוד מורכב כמו ריהוט והגברה – פונים אלינו הורים לתינוקות נקבות בכל עת, או שחברות ההפקות של אותם זוגות הורים מבצעים את הפנייה בשמם. אנו צברנו התמחות בסגנון אירועים זה, ומחויבים לספק לכל זוג הורים בדיוק מה שהוא צריך כדי שהבריתה שלו תהיה המדוגמת ביותר.

כיצד נקבע סוג הציוד המושכר לבריתה?

על פי צרכי ההורים בעיצוב האירוע, ועד לכל מיני נתונים טכניים-מעשיים כגון גודל האולם או גן האירועים, כמות האורחים, וכד'. בהתאם לכך, מתאימה החברה ציוד הגברה תואם כך שכל הקהל שלכם ישמע את התכנים. היא מתאימה גם פרטי ריהוט מרווחים ומספקים להם, וכן מספקת עבורם את כל הנדרש גם מבחינת כלי מטבח והגשה: הכל נקי, עבר סניטציה לעילא ולעילא ונראה כחדש.

עם מי עובדת חברת השכרת ציוד לבריתות?

על פי רוב, היא עובדת מול חברת הפקות המבקשת בשם ההורים את הציוד לאולם או לגן האירועים. פעמים מעטות, ישנם זוגות הורים שעוקפים את חברת ההפקות, ולמעט תשלום על שכירות האולם, הם מארגנים כל מה שצריך – בעצמם. בחברה שלנו יחסי האנוש ויחסי ספק-לקוח הם ערך כה עליון – שזכינו לדבר עם לא מעט זוגות הורים ולספק להם בדיוק מה שהם צריכים, ובכך – שימשנו להם אוזן קשבת ומעין חברת הפקות אישית לענייני ציוד. הורים ששמעו בעצותינו לגבי ההשכרות המבוקשות הנחילו לבת שלהם בריתה מהממת ולעצמם – עונג צרוף במלוא מובן המילה.

מה מומלץ לבדוק אודות חברת השכרת ציוד לבריתות?

שהיא עובדת עם לקוחות נוספים שהיו במצבכם, שיש לה מאגר לקוחות קבוע של בעלי אולמות וחברות הפקות, שהיא נחשבת למבוקשת בענף האירועים באזור בו היא פועלת, ושהנציגים שלה ניחנים בשקיפות, ותודעת שירות חסרת פשרות מול כל לקוח: מנוסה כמתחיל, וותיק כזוטר. עם חברה כזו הייתם רוצים מאד לעבוד כאשר יש לכם בריתה או כאשר אתם – כחברת הפקות, התבקשתם להפיק בריתה על ידי זוג ההורים.

לכל הפרטים והמידע על השכרת ציוד לבריתות צרו קשר עם חברת השכרת ציוד!

השארת תגובה