5 טיפים להשכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים טומנת לא מעט ניואנסים שחשוב מאד לקחת בחשבון. כאן, החלטנו ללמד אתכם מעט על קבלת החלטות נכונה בנושא – אשר תספק את הערובה והבטוחה שתעשו את הדבר הנכון, על מנת שהאירוע יכיל ציוד שממש מתאים לאופיו ולעיצובו.

בחירת ציוד הצללה

בבחירת ציוד הצללה עליכם לקחת בחשבון את כמות המוזמנים ולהחליט מה יהיה סדר הישיבה. בהינתן שסדר הישיבה הוא שולחנות, חשוב להזמין לפחות שמשיות. אם החלטתם להשקיע עוד משאבים, ניתן לעטוף לכלל השולחנות את המתחם בו הם נמצאים – ביריעת גג ככיסוי שני. במידה והאירוע אינו כולל שולחנות, מוטב לדפן גג מיריעה זמנית, או להשכיר סוכך/פרגולה זמניים לאירועים.

בחירת ציוד מטבח

בחירת ציוד המטבח כולל הן ציוד אכילה/שתייה ישירה והן ציוד הגשה. חשוב להקפיד שהציוד הזה נקי, אלגנטי וסניטרי גם במראה וגם בפרקטיקה. הלקוחות לא ימחלו לכם גם אם מדובר בכלים שבדקתם ומצאתם שהם סניטריים אך אינם נראים טוב ואינם מעידים על עצמם ככאלה. חשוב לבדוק עם איזה בית עסק להשכרות יש לכם עסק, ולהשכיר רק מכזה המקפיד להציג כלי מטבח שנראים נקיים ולא רק נקיים הלכה למעשה אך מוצגים באופן לא מחמיא.

בחירת ציוד הגברה

את ציוד ההגברה יש לבחור בהתאם לגודל המקום בו אתם חוגגים את האירוע, תנאי האקוסטיקה שלו: חיצוניים או פנימיים, וכן כמות המוזמנים שעתידה להגיע לאירוע. כמו כן, יש להבדיל הגברה של סאונדמן או דיג'יי מהגברה של נגן וזמר. אלו 2 קונסולות וציודי הגברה שונים לחלוטין.

בחירת רכיבי תפאורה זמניים משלימים

תמיד ניתן לבחור יריעות מעוצבות מבד כותנה או משי לעיטור האולם. על אף שהאולם, גן האירועים או המיקום בשטח כבר מעוצב על ידי חברת ההפקות, בחברת השכרת הציוד תמיד ישנם עיצובים משלימים שיוכלו לספק את תמונת העיצוב המלאה שראיתם מלכתחילה בדמיונכם, ולא את זו החלקית שמוצגת לכם כרגע.

בחירת ציוד אוורור נייד וגנרטור לאירועי שטח

באירועי שטח בחמסינים חשוב להצטייד במאווררים עם כנפי מתכת, מזגנים ואמצעי קירור להצבה בשטח וכד'. כמו כן, חשוב לחבר אותם לגנרטור חשמלי שמתאים לקלוט אותם מבחינת הוולטאג' (מתח) וה- aH (אמפר-שעה) שלהם.

השארת תגובה