1

ספקים העוסקים בהשכרת ציוד לאירועים – מקבץ שאלות ותשובות על בחירתם

ציוד לאירועים הוא אחד הנדבכים החשובים בקיומם. לכן, מאד חשוב לבחור את ספק הציוד האולטימטיבי לעוד אירוע משמח. כיצד עושים זאת? במקבץ ה- FAQ שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד בוחרים ספקים לאירועים אשר אצלם – כל הציוד הנדרש לכם יהיה בהישג יד. ספקים שכאלו מבטיחים כי בשל איכות הציוד – גם בלי חברת הפקות תוכלו להסדיר אירוע מדוגם במיוחד.

האם חנות רהיטים המצהירה כי היא משכירה רהיטים יכולה לשמש לי כספק לאירוע?

פרוצדורלית – כן, מעשית – לא כדאי. בחנות המתמחה רק באירועים תוכלו למקד את החיפושים ברהיטים שמתאימים לאירועים. בנוסף, בחנות כזו תוכלו להיתקל בפריטים שאינם רהיטים אלא חפצים גדולים בהרבה, פרגולות, גזיבואים, וכד'. התקנים אלו מעשירים את מראהו של מרחב האירוע ונוסכים בו צל אשר משפר מאד את השהות ברחבי המתחם.

כיצד אוכל להבטיח כי חנות השכרת ציוד לאירועים בה בחרתי היא הטובה ביותר באזור שלי?

מומלץ לקיים סבב המלצות, בו תמיד תשמע מגוון רחב של דעות. הדבר לא נובע בשל כך שאכן לכל יזם אירוע יש דעה אחרת, אלא משום שהוא הפיק אירוע אחר עם אביזרים שונים בכל מקום, ולכן כל מי שימליץ לך ידבר על אירוע מהסוג שהוא יזם. על מנת להגביר את הסיכוי שתיווצר התאמה בין החנות לצרכים שלך, מומלץ לבחור בקפידה גם את הממליצים. לדוגמה: "רק אנשים שעשו אירוע בארים עם ישיבה על כריות רצפה", או "רק אנשים שארגנו אירוע בטבע עם פתרונות הצללה רחבים".

מה עלי לעשות על מנת להבטיח הצלחה בבחירת הציוד אצל הספק?

יש לעבור על כל המפרט של האירוע ולהכין רשימת ציוד. מומלץ לשקוד עליהם עם אדם נוסף אשר יבחן אותה ויבדוק אם קיימים חוסרים וישלים. כך, כשמתגבשת הרשימה המלאה, ניתן לבוא לחנות ספק המתמחה בהשכרת ציוד לאירוע ולבחור את הציוד הדרוש בכמות הנדרשת.

אלו דוגמאות של פריטי השכרה לאירוע קיימות בחנויות ספקים?

כסאות סטנדרטיים, כסאות בארים, פופים, פוטונים (ספות עם בסיס עץ או בד), כורסאות וספות אמתיות, עמודי חבלול, במות, פתרונות הצללה לאירועים, ועוד. ככל שהספקים שלכם מבוקשים ואיכותיים יותר כך גם מבחר הציוד שלרשותם יהיה גדול יותר.

השארת תגובה