השכרת ריהוט לאירועים במחירים משתלמים

במאמר זה נלמד היכן ניתן להשיג ריהוט לאירועים במחיר משתלם מבלי לקנות את הסחורה. כיום, חברות רבות העוסקות בציוד לאירועים מודעות לצורך של הציבור בציוד אירועים זמין, אך גם בהיותו – בחלקו הלא קטן – קצר בכסף נזיל. על כן, הוקמו חברות רבות שתפקידן להשכיר את הציוד למארגני האירועים השונים. במאמר זה נתמקד בבדיקת ריהוט לאירועים לפני שכירתו, תוך ציון אופני הבדיקה וההתנהלות מול משכירי הציוד השונים.

אופן ביצוע בדיקת הריהוט

יש לעבור על כל חלקי הריהוט ולנסות לזהות שריטות, פגמים, וכיוצ"ב. יש לדווח לבעל הציוד על הפגמים על מנת שיובהר שהציוד מושכר כאשר הוא עם הפגמים הנ"ל. במקרים רבים נוצרה אי הבנה בהחזרת הציוד והאשמה לא פעם התגלגלה על השוכר. על מנת להימנע מכך יש להסב את תשומת לבו של המשכיר אודות בלאי קיים בציוד אם ישנו. סוגים אפשריים של בלאי בריהוט לאירועים:

1. כסאות קש – פסי הקש לא סימטריים וניתן לחזות בקרעים בחלקם. העץ ממנו עשוי הכסא מכיל צבע דהוי במקצת, עם לקה שנותרה על הכסא זמן רב והפכה אותו לישן באופן יחסי.

2. שולחנות אירועים – לרוב יהיה מדובר בשולחנות פלסטיק, אלא אם כן מדובר באירוע אותנטי לו נדרשים שולחנות עץ. בשולחנות הפלסטיק ניתן לזהות רכיבי פלסטיק גמישים מדי או אפילו כאלו שבדרך להישבר. כמובן שאם זיהיתם זאת אין להשכיר את השולחן, יש לבקש חלופי בטרם תחתמו. בשולחנות העץ – מוטב לחפש שריטות או התקלפות של הלקה מן השולחן במוקדים שונים.

אופן החתימה על חוזה השכירות
יש לחתום על החוזה תוך ציון כל סוג של בלאי שמצאתם. הדבר יקנה לכם שתי נקודות: זה גם יפטור אתכם מאחריות על כך כשתחזירו את הציוד, וגם ייתכן כי תזכו להשכרה בהנחה עקב מה שנתגלה. לדרכים נוספות להשיג מחירים משתלמים עבור השכרת ריהוט לאירועים, עיינו בפסקה הבאה.

השכרת ריהוט פלסטיק
השכרת ציוד פלסטיק במקום ריהוט עץ חוסכת לכם, בדרך כלל, שקלים רבים ומאפשרת את השכרת הריהוט בזול.

השכרת הריהוט עם מקדמה
זה אמנם לא יחסוך לכם כסף על כל העסקה, אבל יחסוך במהלך תקופת השכירות: במקום לשלם את כל הסכום במעמד העסקה, תשלום מקדמה מראש יקנה לכם את הזכות לשלם רק את ההפרש במהלך העסקה.

השארת תגובה